تعمیرات تبلت

تعمیرات تبلت :

تعمیرات تبلت هوآوی از آن دسته خدماتی است که در نمایندگی تعمیرات هوآوی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و توسط متخصصین مجرب و با تجربه انجام می شود. به شما کاربران تبلت هوآوی توصیه می شود هنگام بروز مشکلاتی در تبلت خود به مراکز و نمایندگی های معتبر مراجعه فرمایند چون که سپردن دستگاهتان به افراد و مراکز نا معتبر ممکن است منجر به خرابی بیش از حد دستگاه شما شود و همچنین خسارت وهزینه های زیادی را برای شما به وجود بیاورد به عنوان مثال این افراد ممکن است در طی تعمیرات دستگاه شما به تعویض قطعه ای بپردازند که یا این قطعه سالم بوده و یا با تعمیر مشکلش بر طرف می شده است.

همچنین جهت آشنایی با خدمات تعمیرات موبایل هوآوی کلیک نمایید.

تعمیرات بلوتوث تبلت هوآوی :

تعمیرات بلوتوث یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات تبلت هوآوی می باشد. یکی از راه های برقراری ارتباط در تلفن های همراه و یا تبلت ها بلوتوث می باشد. استفاده از بلوتوث در چند سال اخیر کمتر شده اما هنوز هم کاربرد دارد به عنوان مثال امروزه اکثریت هدفون ها و یا هنذفری ها با بلوتوث کار می کنند ولی اگر بلوتوث تبلت شما دجار مشکل شود مسلم است که این اتصال برقرار نمی شود.

تعمیرات تبلت هوآوی

تعمیر میکرفون تبلت هوآوی :

از دیگر خدماتی که نمایندگی تعمیرات هوآوی ارائه می دهد تعمیر میکروفون این دستگاه می باشد. اگر میکرفون تبلت شما دچار مشکل شود هنگام تماس تلفنی با قطع و وصل شدن و یا شنیدن ضعیف صدا متوجه خرابی این قسمت از دستگاه خود می شوید. تعمیرات میکروفون در نمایندگی ما به صورت تخصصی انجام می شود البته دلیل آن عیب یابی کارشناسانه توسط متخصصان مجرب و استفاده از دستگاه های پیشرفته می باشد.

اگر تشخیص ایرادات مربوط به میکرفون دستگاه به درستی انجام داده نشود تمامی مراحل تعمیر به نادرستی انجام می شوند  و نتیجه دلخواه از تعمیرات به دست نمی آید دلیل پیشنهاد ما برای سپردن تعمیرات تبلت خود به نمایندگی های معتبر نیز همین می باشد.

در تعمیرات مربوط به قسمت میکروفون  تبلت هوآوی شناخت قطعات مختلف ضروری می باشد باید پس از طی پروسه آزمون و خطا منبا مشکل اصلی مشخص شود تا تعمیرات اصلی بر روی میکروفون تبلت هوآوی انجام شود و نتیجه مورد نظر به دست بی آید.

به صورت کلی اگر تبلت شما صدا ها را با خش زیاد ضبط می نماید، اگر صدای میکروفون تبلت شما قطع و وصل می شود و یا اگر هیچ صدایی ضبط نمی شود یا اینکه عملیات ضبط صدا انجام می شود اما صدا ضعیف ضبط می شود باید حتما به تعمیرات تبلت هوآوی خود اقدام کنید.

تعمیرات تبلت هوآوی

تعمیرات ال سی دی تبلت هوآوی :

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت هوآوی تعمیر ال سی دی این دستگاه می باشد. شکستگی ال سی دی از پر رواج ترین مشکلات این دستگاه ها می باشد که در اثر ضربه زدگی اتفاق می افتد.

 • علاوه بر شکستگی صفحه، نمایش لکه های تیره رنگ
 • ترک هایی همانند تار عنکبوت
 • خطوطی مانند لکه های جوهر

از دسته علائم خرابی ال سی دی می باشد که با تعویض کردن این قطعه مشکل دستگاه شما بر طرف می شود.

تعمیرات تبلت هوآوی

تعمیر دوربین تبلت هوآوی :

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت هوآوی  تعمیر دوربین این دستگاه می باشد.

نمونه خرابی های مربوط به دوربین تبلت هوآوی :

 • وحود خش در لنز دوربین
 • لود نشدن دوربین
 • فوکوس های بی مورد
 • فوکوس نکردن
 • قفل کردن دوربین
 • خرابی در تنظیمات دوربین
 • سیاهی دوربین تبلت

اگر قطعات مربوط خرابی های ذکر شده در بالا قابل تعمیر نبود، و یا با تعمیر کردن دوباره خراب شدند باید تعویض شوند.

دوربین تبلت هوآوی

تعمیرات مربوط به مشکل خالی شدن باتری :

از متداول ترین و رایج ترین اختلالات و مشکلات موجود در تبلت ها خالی شدن باتری می باشد. باتری های موجود در این دستگاه ها از نوع لیتیوم یونی می باشند. این باتری ها علاوه بر کیفیت بالا عمر محدودی نیز دارند و پس از مدتی با اختلال در عملکرد و پس از آن از بین می رود یا اصطلاحا عمر باتری تمام می شود. نشانه های زیادی هستند که ما را متوجه خراب شدن باتری خود می کند که مهم ترین آن ها زود خالی شدن شارژ می باشد. زود خالی شدن شارژ علاوه بر باتری ممکن است ناشی از مشکلاتی چون استفاده نادرست از گوشی، زمان نامناسب به شارژ زدن و یا استفاده از شارژر های نا مرغوب می باشد که در طولانی مدت به باتری آسیب برساند.

تعمیرات تبلت هوآویمشکلات مربوط به آبخوردگی تبلت هوآوی :

آبخوردگی دستگاه ها از مشکلات متداولی است که ممکن است برای تمامی دستگاه ها از جمله تبلت، موبایل، لپ تاپ و… پیش بیآید که این دسته از مشکلات مانند ضربه خوردگی، آبخوردگی ناشی از بی دقتی کاربران می باشد و می واند آسیب ای بسیار جدی را به دستگاه وارد کند چرا که هنگام آبخوردگی ممکن است آب به تمامی قطعات دستگاه نفوذ کند که پیشنهاد تکنسین ها در چنین مواقعی این است که تبلت را سریعا خاموش کنید و تبلت را برای عیب یابی دقیق و تعمیر به مراکز معتبر تعمیرات بسپارید.

هنگ کردن تبلت :

عدم بروزرسانی تبلت، ویروسی شدن برنامه های آن، نصب نرم افزار ها و اپلیکیشن های نامناسب، خرابی سی پی یو، مشکل داشتن برد و هارد و…. منجر به هنگ کردن تبلت می شوند. اگر گزینه آپدیت خودکار را غیر فعال کرده باشید طوری که دستگاه شما تحت هیچ شرایطی بروزرسانی نشود بهتر است تمام اپلیکیشن ها را به شکل دستی آپدیت کنید. اگر هم می دانید که مشکل هنگ کردن دستگاهتان از نصب اپلیکیشن های نامناسب و ویروسی می باشد بهتر است تا آسیب های موجود در دستگاهتان جدی تر نشده آن اپلیکیشن را حذف کنید.

عمل نکردن کارت SD  :

عواملی چون ویروسی شدن رم، سوختن رم و از این گونه مسائل موجب عمل نکردن کارت حافظه می شود به طوری که زمانی که وارد حافظه دستگاهتان می شوید هیچ اطلاعاتی را مشاهده نمی کنید. اگر دلیل عمل نکردن کارت حافظه شما ویروسی شدن دستگاهتان می باشد، رم شما به ویروس کشی نیاز دارد که در این صورت می توانید آن را با  استفاده از یک رم ریدر به سیستم وصل کنید و آن را ویروس کشی کنید. اگر از نسوختن رم خود اطمینان دارید بهتر است. اول از رم خود بک آپ بگیرید و بعد آن را فرمت کنید.

تعمیرات تبلت هوآویراه حل های عدم اتصال به وای فای :

دلایل زیادی میان گوشی ها و تبلت ها مشترک می باشد که باعث می شود دستگاه به وای فای متصل نشود و این مشکل راه حل هایی دارد که در صورت حل نشدن با طی کردن این مراحل باید حتما به تکنسین مراجعه شود.

 • هردو دستگاه را به مدت حدودا 10 ثانیه خاموش کرده و سپس هر ردو را روشن کنید و اتصال را دوباره امتحان کنید.
 • بعضا در گوشی و تبلت های اندرویدی روشن بودن گزینه POWER SAVING باعث خاموش شدن اتصال دستگاه به وای فای می شود که باید شما این گزینه را از قسمت تنظیمات غیر فعال کنید و اتصال را مجددا امتحان کنید.
 • در بخش تنظیمات وارد گزینه وای فای شوید و بر روی نام مودم خود کلیک کنید و گزینه فراموش کردن یا forget را بزنید و دوباره پسورد را وارد کنید.
 • از آپدیت بودن تمامی اپلیکیشن های تبلت خود اطمینان حاصل فرمائید.

اگر تمامی این راه و روش ها را امتحان کرده اید و به وای فای متصل نشده اید بهتر است به مراکز تعمیرات مراجعه فرمائید.

Call Now Button91300348 - 021