تعمیرات تبلت

تعمیرات تبلت

تعمیرات تبلت هوآوی از آن دسته خدماتی است که در نمایندگی تعمیرات هوآوی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و توسط متخصصین مجرب و با تجربه انجام می شود. به شما کاربران تبلت هوآوی توصیه می شود هنگام بروز مشکلاتی در تبلت خود به مراکز و نمایندگی های معتبر مراجعه فرمایند چون که سپردن دستگاهتان به افراد و مراکز نا معتبر ممکن است منجر به خرابی بیش از حد دستگاه شما شود و همچنین خسارت وهزینه های زیادی را برای شما به وجود بیاورد به عنوان مثال این افراد ممکن است در طی تعمیرات دستگاه شما به تعویض قطعه ای بپردازند که یا این قطعه سالم بوده و یا با تعمیر مشکلش بر طرف می شده است.

همچنین جهت آشنایی با خدمات تعمیرات موبایل هوآوی کلیک نمایید.

تعمیرات بلوتوث تبلت هوآوی:

تعمیرات بلوتوث یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات تبلت  هوآوی می باشد. یکی از راه های برقراری ارتباط در تلفن های همراه و یا تبلت ها بلوتوث می باشد. استفاده از بلوتوث در چند سال اخیر کمتر شده اما هنوز هم کاربرد دارد به عنوان مثال امروزه اکثریت هدفون ها و یا هنذفری ها با بلوتوث کار می کنند ولی اگر بلوتوث تبلت شما دجار مشکل شود مسلم است که این اتصال برقرار نمی شود.

تعمیرات تبلت هوآوی

تعمیر میکرفون تبلت هوآوی:

از دیگر خدماتی که نمایندگی تعمیرات هوآوی ارائه می دهد تعمیر میکروفون این دستگاه می باشد. اگر میکرفون تبلت شما دچار مشکل شود هنگام تماس تلفنی با قطع و وصل شدن و یا شنیدن ضعیف صدا متوجه خرابی این قسمت از دستگاه خود می شوید. تعمیرات میکروفون در نمایندگی ما به صورت تخصصی انجام می شود البته دلیل آن عیب یابی کارشناسانه توسط متخصصان مجرب و استفاده از دستگاه های پیشرفته می باشد.

اگر تشخیص ایرادات مربوط به میکرفون دستگاه به درستی انجام داده نشود تمامی مراحل تعمیر به نادرستی انجام می شوند  و نتیجه دلخواه از تعمیرات به دست نمی آید دلیل پیشنهاد ما برای سپردن تعمیرات تبلت خود به نمایندگی های معتبر نیز همین می باشد.

در تعمیرات مربوط به قسمت میکروفون  تبلت هوآوی شناخت قطعات مختلف ضروری می باشد باید پس از طی پروسه آزمون و خطا منبا مشکل اصلی مشخص شود تا تعمیرات اصلی بر روی میکروفون تبلت هوآوی انجام شود و نتیجه مورد نظر به دست بی آید.

به صورت کلی اگر تبلت شما صدا ها را با خش زیاد ضبط می نماید، اگر صدای میکروفون تبلت شما قطع و وصل می شود و یا اگر هیچ صدایی ضبط نمی شود یا اینکه عملیات ضبط صدا انجام می شود اما صدا ضعیف ضبط می شود باید حتما به تعمیرات تبلت هوآوی خود اقدام کنید.

تعمیرات تبلت هوآوی

تعمیرات ال سی دی تبلت هوآوی:

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت هوآوی تعمیر ال سی دی این دستگاه می باشد. شکستگی ال سی دی از پر رواج ترین مشکلات این دستگاه ها می باشد که در اثر ضربه زدگی اتفاق می افتد.

  • علاوه بر شکستگی صفحه، نمایش لکه های تیره رنگ
  • ترک هایی همانند تار عنکبوت
  • خطوطی مانند لکه های جوهر

از دسته علائم خرابی ال سی دی می باشد که با تعویض کردن این قطعه مشکل دستگاه شما بر طرف می شود.

تعمیرات تبلت هوآوی

تعمیر دوربین تبلت هوآوی:

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت هوآوی  تعمیر دوربین این دستگاه می باشد.

نمونه خرابی های مربوط به دوربین تبلت هوآوی

  • وحود خش در لنز دوربین
  • لود نشدن دوربین
  • فوکوس های بی مورد
  • فوکوس نکردن
  • قفل کردن دوربین
  • خرابی در تنظیمات دوربین
  • سیاهی دوربین تبلت

اگر قطعات مربوط خرابی های ذکر شده در بالا قابل تعمیر نبود، و یا با تعمیر کردن دوباره خراب شدند باید تعویض شوند.

91300348 - 021