تعویض تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

تعمیرات گوشی هوآوی y9
بررسی مشکلات و تعمیرات گوشی هوآوی y9
06/17/2021
درب پشت گوشی هوآوی
خرید درب پشت گوشی هوآوی با ارزان ترین قیمت
07/25/2021
Show all

تعویض تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی :

در این مقاله تصمیم داریم در مورد تاچ ال سی دی گوشی هوآوی نکاتی را در اختیارتان قرار دهیم. همان طور که می دانید با پیشرفته تر و مجهز تر شدن موبایل های هوشمند در ظاهر آن ها نیز تغییراتی به وجود می آید و ظاهر آن ها زیباتر می شود و به نسبت بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرند. در گذشته های نه چندان دور گوشی های نوکیا یا حتی موبایل های قدیمی تری وجود داشتند که صفحه نمایش آن ها به راحتی و با چند ضربه کوچک آسیب نمی دید و گوشی ها از زمانی که خریداری می شد تا سال ها به خوبی پاسخگوی نیاز های کاربر بود اما امروزه گوشی ها با کوچک ترین آسیب بلا استفاده می شوند و یا اگر هم قابل استفاده باشند به قدری تعمیرات آن هزینه بر می باشد که خرید یک گوشی جدید برای کاربران به صرفه تر باشد.

در بحث تاچ و ال سی دی های موبایل های هوآوی قطعاتی هستند از کشور چین وارد می شوند و چند نوع دارند که نوع رایج آن نوع بازاری آن است که اکثریت های کپی و کپی می باشند اما به این نکته توجه داشته باشید که در هر مرکزی که اقدام به تعمیر می کنید و قطعه اورجینال را انتخاب می کنید دقت کنید که حتما باید نسبت به خدماتی که به شما ارائه می کنند گارانتی دریافت کنید. تعداد کمی از گوشی ها هستند که هنگام آسیب صفحه نمایش این قابلیت را دارند که تنها شیشه رویشان تعویض شود اما در اکثریت برند ها تاچ ال سی دی با هم تعویض می شود.

برای تعمیرات موبایل هوآوی اینجا کلیک کنید.

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

شکستن ال سی دی :

هوآوی جز برند هایی است که در کشور چین پایه گزاری شده و توانسته رقابت تنگاتنگی با برند های مطرح دنیا داشته باشد و طی چند سال خود توانست به عنوان یک برند معتبر شروع به فعالیت کند. دلایلی چون ظاهر زیبا، قیمت مناسب نسبت به دیگر برند ها و کیفیت بالا باعث شده تا کاربران زیادی اقدام به خرید گوشی های این برند بکنند. با توجه به افزایش خرید گوشی های این برند به نسبت میزان خرابی های آن ها نیز افزایش می یابد که رایج ترین نوع خرابی شکستن تاچ ال سی دی می باشد.

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

LCD اورجینال و غیر اورجینال :

در مراکز معتبر تعویض تاچ ال سی دی به این گونه است که تعمیر کاران به شما حق انتخاب می دهند و آن هم این است که بین قطعه اورجینال و کپی یکی را انتخاب کنید که قطعه کپی دارای قیمت پایین تر و به نسبت کیفیت کمتر می باشد اما قطعه اورجینال کاملا مانند قطعه ی نصب شده بر روی گوشی می باشد که در این بخش از مطلب ما تصمیم داریم تفاوت تاچ ال سی دی اورجینال و کپی را برایتان توضیح دهیم.

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

ال سی دی اورجینال :

ال سی دی اورجینال به طور مستقیم از شرکت سازنده گوشی به عنوان قطعه یدک تولید شده و بهترین نوع کیفیت ممکنه را ارائه می دهد. همچنین هنگامی که قطعه اورجینال بر روی گوشی شما نصب شود کاملا کیفیتی شبیه به ال سی دی فابریکی دستگاهتان می باشد و شما متوجه هیچ تفاوتی با قبل نمی شوید.

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

ال سی دی غییر اورجینال :

ال سی دی های کپی یا های کپی هم قطعاتی هستند که از طرف تکنسین ها به مشتریان پیشنهاد می شود که دارای قیمت پایین تر و کیفیت پایینی می باشند همچنین ضمانت نامه کتبی نیز به آن تعلق نمی گیرد. بنابراین از نکاتی که در تعمیر یا تعویض ال سی دی موبایل هوآوی باید به آن توجه کرد نوع اورجینال بودن یا نبودن قطعه می باشد. اگر برای شما کیفیت آن اهمیت دارد می توانید از ال سی دی اورجینال استفاده کنید ولی اگر هزینه برایتان اهمیت دارد و کیفیت آن برایتان مهم نیست می توانید از نوع غیر اورجینال آن استفاده کنید.

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

کلام آخر :

نکاتی هم در خصوص تعمیرات ال سی دی وجود دارد و اکثریت این مسائل به تعمیر کاران و خود مرکز مربوط می شود که در صورت عدم توجه به این نکات ممکن است دچار مشکلاتی در خصوص هزینه، نوع قطعه و… شوید پس توجه به این نکات از حائز اهمیت ترین نکات در امر تعمیرات می باشد :

  • نکته اول : برای تعمیرات موبایل های خود علی الخصوص موبایل های نسل جدید به هر تکنسینی اعتماد نکنید و دستگاه خود را به هر مرکزی نبرید.
  • نکته دوم : تعمیر کار موبایل باید با تجربه و متخصص باشد و دقت و تمرکز کافی را در تعمیرات به خرج دهد که این نکته از مهم ترین و کلیدی ترین نکات در خصوص تعمیرات می باشد.
  • نکته سوم : تکنسین های مشغول در بازار اغلب تجربه و تخصص کافی را در امر تعمیرات ندارند و همین موضوع باعث می شود حتی با وجود قطعات اورجینال اصلی نتوانند دستگاه را تعمیر کنند و حتی ممکن است آسیب های بیشتری را به دستگاه وارد کنند.
  • نکته چهارم : داشتن تجهیزات و ابزار آلات تخصصی و بروز از مهم ترین ویژگی هایی است که یک تعمیرگاه معتبر باید داشته باشد.
  • نکته پنجم : هزینه تعمیر از نکات مهم دیگر می باشد. در نمایندگی تعمیرات هوآوی ،  تعمیرات موبایل به این گونه انجام می شود که ابتدا قطعات مورد نظر بر روی دستگاه تست می شود و در صورتی که دستگاه قطعه را قبول کرد به مشتری اعلام هزینه می شود، در صورتی که مشتری تائید کند دستگاه تعمیر می شود و همراه با ضمانت نامه کتبی به مشتری تحویل داده می شود اما در صورت عدم قبول مشتری، دستگاه مانند روز اول به مشتری تحویل داده می شود بدون این که مبلغی بابت عیب یابی از سوی مرکز دریافت شود.

تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button91300348 - 021