رفع مشکل ریست شدن گوشی هوآوی

تعمیر موبایل آبخورده
تعمیرات موبایل آبخورده توسط تکنسین های متخصص
08/08/2021
Show all

رفع مشکل ریست شدن گوشی هوآوی

ریست شدن گوشی هوآوی

ریست شدن گوشی هوآوی :

از درد سر ساز ترین مشکلاتی که برای گوشی های هوآوی به وجود می آید ریست شدن گوشی هوآوی یا همان خاموش روشن شدن آن می باشد. این امکان وجود دارد که دستگاه شما به طور طبیعی کار کند ولی به مرور زمان متوجه ری استارت شدن آن می شوید و سوالاتی چون چرا دستگاه من ریست می شود؟ برایتان به وجود بیآید. ما در این مقاله می خواهیم عواملی که منجر به ریست شدن گوشی هوآوی می شود را برایتان توضییح دهیم و عوامل خاموشی و ریست شدن دستگاه را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم از کاربران موبایل هوآوی می باشید یا با این مشکل مواجه شدید می توانید این مطلب را مطالعه کنید.

ریست شدن گوشی هوآوی

عواملی که باعث ریست شدن گوشی هوآوی می شود:

عوامل مختلفی هستند که منجر به آسیب دیدگی بخش هایی از دستگاه می شوند و همین آسیب دیدگی باعث خاموش روشن شدن دستگاه می شوند، ریشه این مشکلات عوامل سخت افزاری و نرم افزاری می باشد. اگر دستگاه ضربه خورده باشد و بر روی آن شکستگی مشاهده کنید می توانید مبنا را بر آسیب دیدگی قطعات  قرار دهید و یا گاها نصب بعضی از نرم افزار های مخرب و نا مناسب می تواند باعث ریست شدن دستگاه شود. مشکل ریست شدن مشکلی است که خیلی کم برای دستگاه های جدید و بروز اتفاق می افتد اما بروز این اتفاق غیر ممکن نیست که اصولا زمانی به وجود می آید که حافظه دستگاه پر باشد یا این که برنامه مخربی درون دستگاه نصب شده باشد.

برای انجام تعمیرات موبایل هوآوی خود به نمایندگی تعمیرات هوآوی مراجعه فرمائید.

ریست شدن گوشی هوآوی

روش های حل ریست شدن گوشی:

بستن برنامه های پس زمینه :

این برنامه، از برنامه هایی هستند که تازگی ها باز کرده اید و آماده بکار هستند هر چند که شما از آن ها استفاده نمی کنید. زمانی که این اتفاق میوفتد کلیه ی عملکرد های سیستم را دچار اختلال می کنند. ریست شدن گوشی ها ممکن است مربوط به علائم انتقال دهنده باشد که برای پاک کردن این اتفاق باید کلیه برنامه های موجود در پس زمینه را ببندید که در این بخش بستن این برنامه ها را به شما آموزش می دهیم.

 1. برروی برنامه های اخیر ضربه زده
 2. بر روی آیکون برنامه های فعال کلیک کنید
 3. اگر مشاهده می کنید که چند برنامه در پس زمینه هستند، با ضربه به آیکون پایان آن را ببندید.
 4. بدون این که برنامه های پس زمینه را ببندید هم می توانید از گوشی استفاده کنید اما اگر مشکل ریست شدن ادامه داشت باید عیب یابی را ادامه دهید.

ریست شدن گوشی هوآوی

 گوشی خود را ریستارت کنید :

ری استارت کردن گوشی ها در کل خیلی به از بین رفتن مشکلات نرم افزاری کمک می کند. انجام این کار برنامه های اشتباه را تصحیح می کند و کش و اطلاعات دستگاه را که ممکن است به عملکرد آن، آسیب بزند را پاک می کند که برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • دکمه پاور را چند ثانیه نگه دارید
 • خاموش کردن را انتخاب کنید
 • بعد از گذشت چند ثانیه دوباره از طریق دکمه پاور دستگاه را راه اندازی کنید، دکمه پاور را برای 10-20 ثانیه فشار داده تا موبایل راه اندازی شود.

حافظه نهان را پاک کنید :

 • بعد از خاموش کردن کلید پاور را همراه با ولوم بالا را همزمان بفشارید
 • پس از مشاهده لوگوی هوآوی دکمه ها را رها کنید.
 • با فشردن دکمه ولوم پائین به گزینه wipe cache بروید و با دکمه پاور تائید کنید.
 • اجازه دهید تا حافطه پنهان پاک شود و پس از انجام این کار دستگاه را خاموش روشن کنید.

بعد از انجام کلیه مراحل بالا دستگاه شما عملکرد بهتری خواهد داشت و سرعت آن به نسبت قبل بالا تر می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button91300348 - 021