خدمات ما

خدمات نمایندگی هوآوی در ایران

تخصص تیم ما در تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های هوآوی ، تعمیرات ساعت های هوشمند از برند هوآوی ، بر طرف کردن تمامی عیوب مربوط به شارژ نشدن ، خاموش شدن دستگاه ، تعویض چیپ، بعد از بررسی عیوب هزینه برآورد شده و به شما اعلام می شود ، سپس در اسرع وقت تعمیر انجام شده و به شما تحویل یا برایتان ارسال می شود ، برای اطمینان از تعمیر و رفع مشکل موبایل هوآوی خود با ما تماس بگیرید. (نمایندگی تعمیرات محصولات هوآوی)

این مجموعه با به کار گرفتن تعمیرکاران مجرب و متخصص در حرفه ی خود به شما بابت تعمیر قطعی دستگاه شما تضمین می دهد. همچنین در صورت احتیاج به تعویض قطعات از قطعات اصلی کمپانی هوآوی استفاده می شود. تعمیرات توسط تجهیزات حرفه ای انجام می شود تا آسیبی به دستگاه شما نرسد. همچنین ما تعمیرات و قطعات خودمان برای شما 3 ماه گارانتی می کنیم. اگر شما هم از محصولات هوآوی استفاده می کنید لطفا دستگاه خود را برای تعمیر به مراکز معتبر تحویل دهید. (نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش هوآوی)


نمایندگی هوآوی

تعمیرات کلیه دستگاه های هوآوی

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های هوآوی ، تعمیرات ساعت های هوشمند از برند هوآوی و تعمیرات انواع موبایل هوآوی و ...

خدمات پس از فروش هوآوی

آموزش تعمیرات دستگاه ها

تعمیرکاران متخصص این مجموعه در کنار انجام تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمادگی آموزش تمامی مراحل تعمیرات را در محیطی کاملا مجهز به علاقه مندان دارند.

تعمیرات هوآوی

فروش دیوایس های جدید هوآوی

فروشگاه محصولات هوآوی و قطعات اورجینال هوآوی با قیمت مناسب به دلیل واردات مستقیم محصولات هوآوی ، برای اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

سوال های خود را از ما بپرسید

می توانید با استفاده از این قسمت سوالات خود را برای ما ارسال و منتظر پاسخگویی کارشناسان ما باشید. در صورت گذاشتن شماره تماس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

    Call Now Button91300348 - 021